Prezentace společnosti ROCKNET s.r.o. se pro vás nyní připravuje.

IDENTIFIKACE SPOLEČNOSTI

KONTAKTY

Sídlo společnosti:
Červený Hrádek 10
431 11 Jirkov

IČ: 27357694
Výrobní areál:
Červený Hrádek 10
431 11 Jirkov
Adresa kanceláří:
Černovická 3306/24
430 03 Chomutov
Ladislav Šmucr
jednatel společnosti
tel.: +420 603 872 689
e-mail: smucr@rocknet.cz
Ing. Pavel Vohánka
výrobní ředitel
autorizovaný inženýr pro pozemní stavby
tel.: +420 602 932 617
e-mail: vohanka@rocknet.cz
Ing.Petr Bursík
obchodní ředitel
tel.: +420 776 094 510
e-mail: bursik@rocknet.cz
Ing. Antonín Macík
autorizovaný inženýr pro mostní a inženýrské konstrukce
autorizovaný inženýr pro pozemní stavby
tel.: +420 731 601 691
e-mail: a.macik@rocknet.cz
RNDr. Pavel Špaček
autorizovaný inženýr v oboru geotechnika
tel.: +420 602 758 196
e-mail: spacek@rocknet.cz
Ing. Hana Rozsypalová
autorizovaný inženýr v oboru vodního hospodářství a krajinného inženýrství
tel.: +420 737 235 946
e-mail: rozsypalova@rocknet.cz
Ing. Kateřina Šmucrová
specialista sanačních prací, závodní, vedoucí administrativního úseku
tel.: +420 774 666 649
e-mail: smucrova@rocknet.cz
Ing. Zdeňka Janoščíková
koordinátor BOZP
tel.: +420 777 709 627
e-mail: janoscikova@koordinatorcv.cz
Ladislav Vršecký
technická příprava staveb
tel.: +420 724 610 134
e-mail: vrsecky@rocknet.cz
Kamila Machatá
zástupce vedoucí administrativního úseku
tel.: +420 777 709 611
e-mail: kamila@rocknet.cz
Petr Bilej
manažer projektu
tel.: +420 724 943 555
e-mail: bilej@rocknet.cz
Zdeněk Matys
administrátor vozového parku a dopravy
tel.: +420 776 899 988
e-mail: matys@rocknet.cz
Petr Horák
vedoucí areálu Čer. Hrádek
nadměrná přeprava
tel.: +420 734 610 908
e-mail: horak@rocknet.cz
Milan Bělina
skladový operátor
Červený Hrádek
tel.: +420 603 495 031
e-mail: belina@rocknet.cz
Ing. Aneta Poprovská
hlavní účetní
tel.: +420 601 557 826
e-mail: aneta@rocknet.cz
Nikol Asbóthová
referent účetní
tel.: +420 777 709 612
e-mail: nikol@rocknet.cz
Ing. Kamila Dlouhá
asistentka administrativního úseku
tel.: +420 606 029 654
e-mail: dlouha@rocknet.cz
Jan Janderka
stavbyvedoucí
sanačních prací
tel.: +420 777 709 616
e-mail: janderka@rocknet.cz
Filip Macík
stavební mistr
sanačních prací
tel.: +420 777 709 620
e-mail: f.macik@rocknet.cz
Ondřej Hájek
stavební mistr
sanačních prací
tel.: +420 775 309 120
e-mail: hajek@rocknet.cz
Daniel Gruncl
stavební mistr
sanačních prací
tel.: +420 777 709 615
e-mail: gruncl@rocknet.cz
Marek Vomáčka
stavební mistr
sanačních prací
tel.: +420 777 709 622
e-mail: vomacka@rocknet.cz
Josef Lacman
stavební mistr
sanačních prací
tel.: +420 777 709 621
e-mail: lacman@rocknet.cz
Radek Veselý
stavební mistr
sanačních prací
tel.: +420 777 709 619
e-mail: vesely@rocknet.cz
Patrik Škuta
stavební koordinátor
tel.: +420 774 409 597
e-mail: skuta@rocknet.cz
Ludvík Bečvář
stavební mistr
pozemních staveb
tel.: +420 777 499 871
e-mail: becvar@rocknet.cz
Andrej Benko
stavební mistr
pozemních staveb
tel.: +420 777 709 625
e-mail: benko@rocknet.cz
Bedřich Hádek
stavební mistr
pozemních staveb
tel.: +420 777 499 873
e-mail: hadek@rocknet.cz
Karel Mráček
stavební mistr
armovaných svahů
tel.: +420 777 499 879
e-mail: mracek@rocknet.cz
Radek Tuháček
stavební mistr
armovaných svahů
tel.: +420 777 499 877
e-mail: tuhacek@rocknet.cz
Jaroslav Linhart
stavební mistr
armovaných svahů
tel.: +420 777 709 626
e-mail: info@rocknet.cz
Pavel Pařízek
stavební mistr
armovaných svahů
tel.: +420 721 486 075
e-mail: info@rocknet.cz